Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Domy Mizerna – Oferty sprzedaży i najmu domów w Małopolsce

9 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

9 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia wyróżnione

620 000 zł125 m² 4 960 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 116 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu położonego w malowniczej miejscowości Mizerna, w gminie Czorsztyn. Nieruchomość znajduje się w wyjątkowo atrakcyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Dom wolnostojący Gliczarów Dolny

Gliczarów Dolny(Mizerna + 21 km)

749 000 zł70 m² 10 700 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:534 m²

Powierzchnia gruntu : 534 m2 Powierzchnia użytkowa : ok. 70 m2 Nr.ewid: 1281/33, 1281/39 Cena: 749 000 zł Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość gruntowa zabudowana budynkiem o powierzchni ok 70 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem, ul. Pienińska

Ostrowsko(Mizerna + 14 km)

690 000 zł346,20 m² 1 993 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 515 m²

Do sprzedania dom w stanie surowym otwartym pow. użytkowa ok. 175m2., działka ok. 3500m2. Ostrowsko. Lokalizacja: prezentowana nieruchomość zlokalizowany jest w malowniczej miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący, ul. Elżbiety

Trybsz(Mizerna + 13 km)

780 000 zł328,58 m² 2 373,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:5 523 m²

Twój projekt, twoje zasady! Ta nieruchomość daje Ci przestrzeń do zagospodarowania, a istniejący dom to jedynie punkt wyjścia możesz go zachować, przebudować lub wykorzystać pod działalność.

Szczegóły ogłoszenia

Willa, ul. Jarek

Krościenko nad Dunajcem(Mizerna + 11 km)

349 900 zł133 m² 2 630,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:636 m²

Dom do remontu z widokiem na góry, dom Z widokiem na pieniny | potencjał inwestycyjny | blisko lasu Krościenko nad Dunajcem, ul. Jarek 3 Powierzchnia domu: 133 m Powierzchnia działki: 636.

Szczegóły ogłoszenia

Dom szeregowy, ul. Ligęzów

Waksmund(Mizerna + 16 km)

539 000 zł250 m² 2 156 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:460 m²

Obiektem sprzedaży jest dom położony w sąsiadującej bezpośrednio z Nowym Targiem miejscowości Waksmund. Wieś leży nad Dunajcem i słynie ze swojego pięknego położenia.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Szlachtowa

Szlachtowa(Mizerna + 18 km)

1 600 000 zł86 m² 18 604,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:4 914 m²

Dom w Stylu Góralskim z Gotowym Biznesem Wynajmu Krótkoterminowego i wz na 6 Domków! Dom w niepowtarzalnym górskim klimacie, umiejscowiony na malowniczej działce o wielkości.

Szczegóły ogłoszenia

Dom umeblowany Łętowe

Łętowe(Mizerna + 24 km)

2 500 zł120 m² 20,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Ten wyjątkowy, przestronny dom o powierzchni 120 m czeka właśnie na Ciebie. Położony w Łętowem przy głównej drodze, z łatwym dojazdem i przepięknym widokiem na góry,.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący, ul. Pienińska

Maniowy(Mizerna + 2 km)

1 360 000 zł300 m² 4 533,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 202 m²

Marzysz o przestronnym domu z widokiem na Tatry i Jezioro Czorsztyńskie? A może szukasz nieruchomości z potencjałem do adaptacji na cele gościnne? Chcesz mieszkać w miejscu.

Szczegóły ogłoszenia